Interneta vietnes vacubodite.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot SIA „Aģentūra Service Point” (reģistrācijas Nr.40103663813, adrese – Dzērvju 12B, Garkalnes novads, Sunīši, LV-2137) interneta vietni www.vacubodite.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos  interneta lietošanas noteikumus  (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www.vacubodite.lv tiek saprasta SIA „Aģentūra Service Point” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.vacubodite.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www.vacubodite.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūgums neapmeklēt un nelietot interneta www.vacubodite.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „Aģentūra Service Point”” interneta vietnē www.vacubodite.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.vacubodite.lv lietošanas laikā.

6. SIA „Aģentūra Service Point”” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.vacubodite.lv  saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas internetā www.vacubodite.lv.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.vacubodite.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

8. Interneta vietnes www.vacubodite.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Aģentūra Service Point” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē www.vacubodite.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.vacubodite.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.vacubodite.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta vietnē www.vacubodite.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.vacubodite.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.vacubodite.lv par dažāda veida aktualitātēm.

12. SIA „Aģentūra Service Point” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.vacubodite.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Aģentūra Service Point” interneta vietnē www.vacubodite.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.vacubodite.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē www.vacubodite.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

14. Lai nodrošinātu atbilstošu pakalpojuma izmantošanu, Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.vacubodite.lv norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta vietnē www.vacubodite.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Aģentūra Service Point” ir tiesības apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta interneta vietnes atbilstība.

16. Pieprasot SIA „Aģentūra Service Point” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, vienīgi kā rakstot e-pastu uz [email protected] no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai arī sazinoties ar SIA „Aģentūra Service Point”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.vacubodite.lv  tālruni: 27881777 vai 29252052.

17. Interneta vietnes www.vacubodite.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz to saturu, kam ir tiesības tam piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.vacubodite.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar spēkā esošiem LR likumdošanas aktiem. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.vacubodite.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Tāpat aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.vacubodite.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.vacubodite.lv starpniecību.

18. Interneta vietnē www.vacubodite.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir  SIA „Aģentūra Service Point” īpašums.

19. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Aģentūra Service Point” ir tiesīga nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citi informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA „Aģentūra Service Point” ir tiesīga nosūtīt informāciju par www.vacubodite.lv un SIA „Aģentūra Service Point” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

Interneta vietnē ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

20. SIA „Aģentūra Service Point”  informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.vacubodite.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

21. Lietojot interneta vietni www.vacubodite.lv, piekrītat, ka SIA „Aģentūra Service Point” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.vacubodite.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

21.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

21.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

21.3. www.vacubodite.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

21.4. IP adreses;

21.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.vacubodite.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

22. SIA „Aģentūra Service Point” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.vacubodite.lv lietotājs paliks anonīms.

23. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.vacubodite.lv, kļūst par „Aģentūra Service Point” īpašumu, kurus SIA „Aģentūra Service Point” kā interneta vietnes www.vacubodite.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

24. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.vacubodite.lv, esat piekritis, ka SIA „Aģentūra Service Point” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 19.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.vacubodite.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

25.Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.vacubodite.lv ievadītos datus, SIA „Aģentūra Service Point”  var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.vacubodite.lv lietošanas noteikumiem.

26. Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

28.Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA „Aģentūra Service Point” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski interneta vietnē www.vacubodite.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes vacubodite.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

29. Gadījumos, kad interneta vietnē www.vacubodite.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

30.  Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

31.  Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

31.1. Saņemot pasūtīto preci  no vacubodite.lv SIA „Aģentūra Service Point” šofera  – pircēja paraksts uz dokumenta;

31.2. Saņemot pasūtīto preci ar piegādi izņemot to Omniva izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla.

32. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 32.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

33. Ja pasūtījums netiek apmaksāts 10 dienu laikā no pasūtīja brīža, SIA  „Aģentūra Service Point” ir tiesības pasūtījumu anulēt.

Mūsu interneta vietnes cenrādis.

34. Cenas pārdodamajām precēm interneta vietnē www.vacubodite.lv ir norādītas Eiro bez transporta  izdevumiem, un ietver pievienotās vērtības nodokli 21%.  

35. SIA „Aģentūra Service Point” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē www.vacubodite.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.